صنایع دستی اصفهان  ,عکس بازیگران ایرانی  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,میناکاری  ,ویبره  ,خرید دامنه  ,اخبار روز  ,گن لاغری  ,
نمايندگي فروش دستگاه تصفيه آب خانگي  bazarkeshavarzi bazarkeshavarzi bazarkeshavarzi .

bazarkeshavarzi

نمايندگي فروش دستگاه تصفيه آب خانگي

صنعتي دستگاه تصفيه آب نمايندگي فروش دستگاه تصفيه آب خانگي و صنعتيعمران سازان مهاب - قبول نمايندگي فروش دستگاه تصفيه آب خانگي - نماينده انحصاري برندهاي دستگاه تصفيه آب واترسيف و آب تصفيه كن واتر تك با اندازه هاي خانگي ، صنعتي و نيمه صنعتي در خاورميانه به منظور توسعه شبكه فروش خود همواره اقدام به اخذ و جذب نماينده در سراسر كشور و منطقه خاورميانه مي نمايد. نماينده هاي فروش دستگاه تصفيه آب افرادي مستقل هستند كه به حساب خود خريد و فروش مي نمايند و شرايط و مقررات اعطاي نمايندگي به آنان به شرح ذيل مي باشد:
قبول نمايندگي فروش دستگاه تصفيه آب خانگي و صنعتي واترسيف و واتر تك1- هر شخص حقيقي يا حقوقي براي درخواست نمايندگي فروش دستگاه تصفيه آب خانگي و صنعتي پس از درخواست كتبي و تائيد اقدام به عقد قرارداد نمايندگي مي نمايد.
2- به منظور جلوگيري از انتشار اطلاعات غلط و بروز ساير مشكلات، از ارائه ليست قيمت و تخفيف هاي نمايندگي و ساير شرايط فروش بصورت تلفني يا فكس معذوريم. و تا زمان عقد قرارداد و احراز نمايندگي و كد مربوطه هيچگونه اطلاعات به متقاضيان نمايندگي داده نمي شود.
3- در صورتي كه به هنگام تحويل گرفتن كالا از باربري مشخص شود كه كالا دچار آسيب ، آب ديدگي يا خسارت اساسي است نماينده مي بايد بلافاصله و حداكثر يك روز بعد ما را مطلع نموده و اقدامات قانوني جهت دريافت خسارت از باربري را بنمايد. در اين خصوص نيز همكاري هاي لازم جهت ارسال مجدد محموله و پيگيري خسارت صورت مي پذيرد.
نمايندگي فروش دستگاه تصفيه آب خانگي و صنعتيدر صورتي كه پس از ارسال كالا مشخص شود كه كالا دچار نقص فني است و نياز به تعويض قطعه يدكي دارد مشمول شرايط گارانتي دستگاه بوده و تحت شرايط گارانتي تامين قطعات خواهد شد.
گارانتي دستگاههاي تصفيه آب خانگي در حالت عادي يك سال از تاريخ نصب است مگر اينكه مدت زمان هاي ديگري صراحتاً توسط ما قيد گردد.
4- شرايط گارانتي هر يك از محصولات در كارت ضمانت محصولات درج شده است و خود را ملزم به رعايت دقيق آن مي دانيم. همچنين كليه محصولات مشمول خدمات پس از فروش و تامين قطعات يدكي به مدت 10 سال مي باشند.
5- كليه كالاهاي با راهنماي فارسي، كارت ضمانت (گارانتي) و در بسته بندي هاي زيبا و راحت عرضه مي گردد.
6- تحويل كالا از انبار شركت قابل دريافت خواهد بود و ارسال آن توسط ما صورت مي گيرد و هزينه هاي حمل كالا تا مقصد ترمينال يا باربري نماينده بعهده نماينده مي باشد.
7- نصب و راه اندازي دستگاه هاي آب تصفيه كن خانگي و صنعتي بعهده نماينده خواهد بود
تبصره: نصب و راه اندازي دستگاه هاي آب تصفيه كن خانگي و صنعتي در صورت هماهنگي و با امكان سنجي، در قبال دريافت هزينه مي تواند توسط شركت انجام شود.


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۸:۱۳ توسط:bazarkeshavarzi موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :